tel. 032 793 64 05 fax. 032 707 10 58

dealer

Sterfa Klienta

ForLight > Praca

Dołącz do naszego zespołu!

Lokalny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Gdynia

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów w zależności od wybranej lokalizacji
  • budowanie trwałej i pozytywnej relacji z klientami
  • organizacja i prowadzenie spotkań handlowych
  • tworzenie ofert handlowych
  • prowadzenie prezentacji produktów w firmowym salonie oświetlenia
    (Lighting Showroom – oddział w Krakowie)
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy poparta aktywną sprzedażą produktów
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa transakcji
  • bieżące raportowanie działań
  • analiza działań konkurencji
  • dbanie o należyty obieg dokumentów w biurze

Wymagania

  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • bardzo dobra komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • perfekcyjna organizacja pracy własnej
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne
  • samodyscyplina i konsekwencja w działaniu
  • obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet, Excel)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • narzędzia niezbędne do pracy telefon, laptop, samochód
  • stabilizację – pracę w solidnej, renomowanej firmie o silnej pozycji na rynku z kilkunastoletnią historią
  • pracę w dynamicznym zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia branżowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na praca@forlight.com.pl

Poszukujemy przedstawicieli handlowych i handlowców.

Jesteś komunikatywnym, kreatywnym, doświadczonym handlowcem ? Wypaliłeś się w dotychczasowej pracy ? Jesteś gotowy ciężko pracować za dobrą kasę ? Potrafisz szybko przyswoić wiedzę ?

Nie odpowiada Ci dotychczasowy pracodawca ? Jeśli sam sobie odpowiesz twierdząco na powyższe pytania jesteś idealnym kandydatem do pracy w Naszej firmie. Wyślij zgłoszenie – CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na praca@forlight.com.pl

Oświetlenie to nasza pasja

Praca w otwartym zespole profesjonalistów

Praca dla ludzi szybko przyswajających wiedzę

Wyniki doceniamy finansowo i osobiście

Praca wśród ludzi przepełnionych entuzjazmem

Stwarzamy Ci niepowtarzalną okazję pracy w firmie, będącej jednym z liderów branży oświetleniowej!!! Nie przegap swojej szansy.

FreshMail.pl